Bez kategorii

ALS – 06.12.2019

10/12/2019

wtorek, 10 grudnia 2019

6 grudnia 2019 roku to kolejna tura rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki. Mecze przeprowadzone były tym razem w dwóch szkołach. W szkole Podstawowej nr 4 w Czechowicach- Dziedzicach do pierwszego meczu przystąpili zawodnicy ze Środka i Drużyny A. Ci pierwsi nie dali szans wkraczającej w czechowicką ligę Drużynie A i szybko wygrali 3-0

ŚRODEK – DRUŻYNA A 3-0 (25-17, 25-16, 25-18)

ŚRODEK – Mateusz Kraj, Łukasz Stawowski, Daniel Pawlik, Włodzimierz Włodyka, Bartosz Buniak, Krzysztof Błachut

DRUZYNA A – Klaudia Borowska-Bączek, Łukasz Wyrobek, Bogusz Siemek, Kamil Papuga, Justyna Grabowska-Rokicka, Wojciech Łukasik

Następny mecz to konfrontacja drużyny Starsi z Makowskimi. Po pierwszym przespanym secie Makowscy ruszyli do boju. Co prawda i drugi set przegrali ale mecz dosyć widowiskowy z ciekawymi zagraniami. Makowscy gonili Starszych by w końcu wygrać trzeciego seta.

STARSI – MAKOWSKI TEAM 2-1 (25-13, 25-18, 20-25)

STARSI –Paweł Durkalec, Krzysztof Janko, Dariusz Janko, Mirosław Mrózek, Arkadiusz Muras, Kamil Zabłocki, Sebastian Wojtyłko

MAKOWSKI TEAM – Pavlo Holiak, Paweł Paszek, Krzysztof Pławecki, Tomasz Ryt, Robert Dudzik, Wacław Makowski, Marek Podsiadło, Ryszard Pysno, Wojciech Sikora

Trzeci mecz to spotkanie drużyn kategorii Masters: Makowski Team – Chaos Team. W tej walce zwycięstwo odnieśli Makowscy.

MAKOWSKI TEAM – CHAOS 3-0 (25-14, 25-17, 25-18)

MAKOWSKI TEAM – Robert Dudzik, Sławomir Karwacki, Wacław Makowski, Marek Podsiadło, Ryszard Pysno, Wojciech Sikora, Marek Kasztura, Martyna Makowska

CHAOS TEAM – Arkadiusz Sadłoń, Marcin Sadłek, Paweł Pryszcz, Piotr Gąsiorek, Bartłomiej Błażejowski, Bogdan Buchcik, Marta Pryszcz

W Szkole Podstawowej nr 3 w Ligocie zostały rozegrane 2 mecze: pierwszy mecz to spotkanie Sokoła ze Sportowymi Beznałogowymi. W pierwszym secie Sportowi pogonili Sokołów wygrywając pierwszego seta do 17. To podziałało na Sokołów jak zimny prysznic i spowodowało że kolejne dwa sety wygrali z solidną przewagą.

SOKÓŁ – SPORTOWI BEZNAŁOGOWI 2-1 (17-25, 25-15, 25-20)

SOKÓŁ- Wojciech Paździora, Jakub Czulak, Przemysław Kowalski, Mateusz Swakoń, Kacper Foryś, Marcin Hałas, Jan Machalica

SPORTOWI0 BEZNAŁOGOWI – Adam Suwalski, Dorian Działach, Bartosz Ochman, Radosław Ochman, Filip Czauderna, Jakub Beck, Paweł Wadych, Pawł Janik, Szymon Nowak

I ostatni mecz w tym dniu to starcie ekipy Volley Masters z Antistress. Volleye nie dali żadnych szans Antistressowcom i szybko wygrali 3-0

VOLLEY MASTERS – ANTISTRESS 3-0 (25-18, 25-21, 25-14)

VOLLEY MASTERS – Krzysztof Abramek, Paweł Żelazny, Artur Grzegorzek, Dawid Grzegorzek, Grzegorz Abramek, Mateusz Pawlik, Mateusz Haltof

ANTISTRESS – Mateusz Gomularz, Grzegorz Gomularz, Radosław Piotrowski, Konrad Kawa, Artur Morończyk, Christofer Brodnicki, Marek Maciewicz

Tabele

Ostatatnią kolejkę 13 grudnia przed świąteczną przerwą rozgrywamy w Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach ul. Targowa 6 (wejście na halę od strony ul. Sobieskiego)