Bez kategorii

Aktywne wakacje z MOSiR-em 2020

12/06/2020

17 czerwca ruszają zapisy na zajęcia organizowane w ramach akcji: ”Lato z MOSiR-em 2020″  czyli aktywny wypoczynek dzieci.

plakat- aktywne wakacje z mosirem

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ PROGRAM:
W te wakacje mamy dla Was mnóstwo ciekawych niespodzianek, warsztatów i wycieczek. Przez cały lipiec, 3 dni w tygodniu każdy poniedziałek, środę i piątek stawiamy na ZERO NUDY, EDUKACJĘ, DOŚWIADCZANIE I ODKRYWANIE NOWYCH PASJI! Wiele z nich będzie miało u nas swoją premierę!

OFERUJEMY:

  • zajęcia sportowo – rekreacyjne m.in. tenis ziemny, pływanie, frisbee, rolki na świeżym powietrzu, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, podchody, rekreacja z Bambini Sport, dzień sportu na stadionie lekkoatletycznym, zabawy na świeżym powietrzu, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami,
  • wycieczkę rowerowa, wycieczkę na Dębowiec (park linowy, tor saneczkowy), warsztaty kulinarne z kuchni meksykańskiej oraz „zdrowie na słodko”, ABC Survivalu
  • warsztaty z policją oraz strażą pożarną „Bezpieczne wakacje”, pierwsza pomoc z elementami ratownictwa wodnego

DLA KOGO:
Program jest kierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 13 lat, zbieramy zapisy na dwie grupy po 15 osób.

ZAPISY I INFORMACJE:
Zapisy od 17.06.2020 r. (środa) odbywać będą się Stadion MOSiR ul. Legionów 145; Dział Organizacji Imprez: poniedziałek, środa, piątek w godz. 8:00 – 14:00; wtorek, czwartek 8:00 – 18:00. W związku z ograniczeniami dotyczącymi epidemii COVID -19 zachęcamy do pobrania plików z naszej strony i wypełnienia dokumentów na spokojnie w domu oczywiście jest również możliwość zrobienia tego u nas na miejscu. Wpłata i komplet dokumentów jest finalizacją rezerwacji miejsca dla Państwa pociechy 🙂

Zapisy na każdy dzień osobno!!!
Koszt uczestnictwa w każdych zajęciach to: 35 zł. Płatne jednorazowo w dniu zapisów. W razie rezygnacji z zajęć wpłata nie podlega zwrotowi.
Nie przyjmujemy zapisów telefonicznych.

Każdego dnia zapewniamy posiłek w formie obiadu oraz suchy prowiant w dni, kiedy organizowane są wyjazdy na wycieczkę i warsztaty. Opiekę nad uczestnikami pełnić będą wykwalifikowani wychowawcy oraz instruktorzy.

Mamy ogromną nadzieję, że podobnie jak zimą, latem również sprostamy oczekiwaniom i przygotowana propozycja wakacyjna spodoba się rodzicom, a przede wszystkim dzieciom i ponownie będziemy mogli wspólnie spędzić ten czas.

Harmonogram
Tydzień I
01.07 (środa) Start: godz. 8:30 (zbiórka: Stadion MOSiR)
Wycieczka na Dębowiec: park linowy, tor saneczkowy (posiłek: suchy prowiant)
Powrót: ok. godz. 14:30 – 15:00

03.07 (piątek) Start: godz. 8:30 (zbiórka: Stadion MOSiR)
Warsztaty “Bezpieczne wakacje” z policją, zajęcia rekreacyjne na basenie letnim, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14:30

Tydzień II
06.07 (poniedziałek) Start: godz. 8:30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) Warsztaty z tenisa ziemnego, warsztaty “bezpieczne wakacje” ze strażą pożarną, zajęcia rekreacyjne na basenie letnim, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14:30

08.07 (środa) Start: godz. 8:30 (zbiórka: stadion lekkoatletyczny Zabrzeg, ul. Stadionowa 30)
Wycieczka rowerowa Zabrzeg, podchody +gry i zabawy terenowe (w trakcie posiłek)  Zakończenie: godz. 14:30               

10.07 (piątek) Start: godz. 8:30 Pierwsza pomoc z elementami ratownictwa wodnego, zajęcia rekreacyjne na basenie letnim, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14:30

Tydzień III
13.07 (poniedziałek)
Start: godz. 8:30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) Warsztaty kulinarne “zdrowie na słodko”, zajęcia rekreacyjne na basenie letnim, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14:30

15.07 (środa) Start: godz. 8:30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) ABC Survivalu (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14:30

17.07 (piątek) Start: godz. 8:30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) Warsztaty z tenisa ziemnego, zajęcia rekreacyjne na basenie letnim, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14:30

Tydzień IV

20.07 (poniedziałek) Start: godz. 8:30 (zbiórka: stadion lekkoatletyczny Zabrzeg, ul. Stadionowa 30)
Dzień sportu w Zabrzegu (w trakcie posiłek), gry i zabawy terenowe
Zakończenie: godz. 14:30

22.07 (środa) Start: godz. 8:30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) Zajęcia rekreacyjne na basenie, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14:30

24.07 (piątek) Start: godz. 8:30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) ABC Survivalu (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14:30

Tydzień V

27.07 (poniedziałek) Start: godz. 8:30 (zbiórka: stadion MOSiR, ul. Legionów 145)
Rolki na świeżym powietrzu (posiłek: suchy prowiant)- zajęcia dla dzieci potrafiących jeździć oraz posiadających własny sprzęt: rolki, kask, ochraniacze na łokcie i kolana),
Powrót: godz. 14:30 – 15:00

29.07 (środa) Start: godz. 8:30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego) Zajęcia rekreacyjne z Bambini Sport, warsztaty kulinarne z kuchni meksykańskiej + posiłek
Zakończenie: godz. 14:30

31.07 (piątek) Start: godz. 8:30 (zbiórka: przed kasami kąpieliska miejskiego)
Warsztaty kulinarne „zdrowie na słodko”, zajęcia rekreacyjne na basenie letnim, zawody na zjeżdżalni, badminton, gry zespołowe, gry i zabawy terenowe, zabawy integracyjne z rówieśnikami, kalambury, frisbee (w trakcie posiłek)
Zakończenie: godz. 14:30

regulamin- aktywne wakacje z mosirem
regulamin- aktywne wakacje z mosirem
regulamin- aktywne wakacje z mosirem

Karta zgłoszeniowa oraz pozostałe dokumenty związane z akcją “Aktywne wakacje z MOSiR-em w załączniku