Bez kategorii

Basen letni rusza od 27.06.2020

25/06/2020

W dniu dzisiejszym MOSiR uzyskał pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Bielsku- Białej w zakresie badanej jakości wody, dostosowania obiektu do wymagań w ramach nowej rzeczywistości sanitarnej oraz szczegółowych zasad korzystania z obiektu i tym samym otrzymał zgodę na otwarcie basenu letniego.

Otwarcie basenu nastąpi w sobotę 27.06.2020 . Obiekt działa w nowej rzeczywistości, według zasad zgodnych z wytycznymi  Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, z którymi zobowiązani są do zapoznania wszyscy chętni.

Wszystkie zasady opisane są w załączniku, a najważniejsze z nich zamieszczamy poniżej:

Szczególną uwagę zwracamy iż jednocześnie na terenie obiektu może znajdować się jednocześnie 1000 plażowiczów.

Pragniemy dodać, że MOSiR dochował wszelkich starań w celu dostosowania obiektu do aktualnych wytycznych i maksymalnego poziomu bezpieczeństwa związanego z utrzymaniem porządku i dezynfekcji na obiekcie.

Bardzo prosimy naszych klientów o stosowanie się do obowiązujących nowych zasad, komunikatów kierowanych przez ratowników oraz osób pracujących w sezonie letnim.

> Na obiekcie jednocześnie może przebywać 700 osób

>Należy pamiętać o zachowaniu dystansu społecznego 2m

>Należy zasłaniać usta i nos przy przemieszczaniu się w obiekcie tam gdzie nie ma możliwości zachowania dystansu społecznego, poza miejscem plażowania i kąpieli w wodzie.

Cennik basenu letniego oraz system sprzedaży biletów pozostaje bez zmian. Biletem wstępu będzie opaska z kodem kreskowym, którą należy mieć założoną na terenie obiektu umożliwiająca przejście przez bramkę wejściową oraz wyjściową. W kasach istnieje możliwość dokonania płatności gotówką lub kartą płatniczą. Opaskę należy obowiązkowo nosić w widocznym dla personelu miejscu. Bilet wstępu uprawnia do jednorazowego wejścia na teren kąpieliska na cały dzień w godzinach otwarcia. Honorujemy karty naszych partnerów: Benefit System, OK System, Fit Profit oraz gminną kartę Rodzina 3+.

Cennik oraz szczegółowe zasady oparte na wytycznych Ministerstwa Rozwoju są dostępne w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!!!