Bez kategorii

Pierwszy turniej Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej za nami

10/08/2020

W dniach 8-9 sierpnia na boiskach plażowych kąpieliska MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach zainaugurowaliśmy cykl Grand Prix w siatkówce plażowej.

W sobotę, do rywalizacji stanęli panowie. Po 6 godzinach zmagań najlepsi okazali się Adrian Gardyan, Kamil Konieczny z Radlina, którzy w finale pokonali duet Krzysztof Błachut, Jakub Chudyba Czechowice/Tychy. Brązowe medale wywalczyli Patryk Chmiel, Jakub Sołtan Pawłowice/Cieszyn. Na uwagę zasługuje dobry występ czechowickiej pary Szymon Strączek, Adrian Hołdys, którzy zakończyli turniej na czwartym miejscu.

W niedzielę do gry przystąpiły pary mieszane. Do zawodów zgłosiło się 17 duetów. Po bardzo zaciętej i wyrównanej rywalizacji najlepsi okazali się Anna Olchawa, Filip Zabielny Tychy/Sosnowiec, którzy pokonali w finale Weronikę Grząślewicz i Mikołaja Szczepańskiego Katowice/Zabrze. W meczu o trzecie miejsce tryumfowali Julia Janus, Artur Czernik Piekary Śląskie/Katowice.

I Turniej Grand Prix Czechowic- Dziedzic 8-9.08.2020
I Turniej Grand Prix Czechowic- Dziedzic 8-9.08.2020

Już teraz zapraszamy do zapisów na II turniej Grand Prix Czechowic-Dziedzic, który odbędzie się w dnia 15,16 sierpnia. Szczegółowe informacje na plakacie.