Bez kategorii

Trzeci turniej eliminacyjny Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej

24/08/2020

W dniach 22-23.08 odbyły się już trzeci turniej eliminacyjny Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej w kategoriach mikst oraz mężczyzn. Na “czechowickim piachu” w sobotę pojawiło się 14 par, które stworzyły widowisko na wysokim poziomie. Po zaciętej rywalizacji, na najwyższym stopniu podium stanęła para Sebastian Marczyński / Adrian Wiewióra.

I miejsce: Sebastian Marczyński / Adrian Wiewióra

II miejsce: Jakub Chudyba / Paweł Mihailović

III miejsce: Michał Gawęda / Wojciech Kowalski

IV miejsce: Mateusz Janus / Łukasz Janus

W niedzielę w kategorii mikst do rywalizacji przystąpiły 23 par. Po cały dniu zmagań III turnieju eliminacyjnego Grand Prix pierwsza czwórka prezentuje się następująco:

I miejsce: Karolina Nowak / Mateusz Płaneta

II miejsce: Aleksandra Stanclik / Szymon Białek

III miejsce: Izabela Marczyńska / Sebastian Marczyński

IV miejsce: Olga Langier / Artur Juraszek

Już 29-30.08 odbędą się turnieje finałowe w których wystąpi siedem par z największą ilością punktów oraz para z „dziką kartą” od Organizatora. Już dzisiaj zachęcamy zainteresowanych do wysyłania zgłoszeń oraz zainteresowanych otrzymaniem „dzikie karty”.

Turnieje finałowe (treść regulaminu):

a) w turnieju finałowym mogą uczestniczyć wyłącznie zawodnicy, którzy brali udział w co najmniej jednym turnieju eliminacyjnym,

b) w turnieju finałowym bierze udział 7 najlepszych par zawodników z 3 turniejów eliminacyjnych oraz jedna para z dziką kartą organizatora z zachowaniem warunku określonego w pkt. a

c) o zakwalifikowaniu się do turnieju finałowego decyduje suma punktów obu zawodników,

d) skład drużyny (dopuszcza się dokonanie zmian w zespołach) do turnieju finałowego należy przesłać na adres imprezy@mosirczechowice-dziedzice.pl w nieprzekraczalnym terminie do 27 sierpnia (czwartek),

e) organizator zakłada listę drużyn rezerwowych w przypadku nie zgłoszenia się zespołu z pierwszej „8” rankingu,

f) turniej finałowy zostanie rozegrany systemem brazylijskim. Faza eliminacyjna jeden set do 21 pkt. Półfinały i finały do 2 wygranych set-ów do 21 pkt.

Weryfikacja par finałowych odbędzie się w dniu turnieju 8:30 – 9:00 lub potwierdzić udział telefonicznie tel: 796199060. Rozpoczęcie gier 9.30.
Klasyfikacja po trzech turniejach w załączniku. Wszystkie informacje znajdziecie na plakacie oraz w regulaminie, który znajduje się w załączniku. Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z treścią regulaminu oraz klauzul informacyjnych.

Serdecznie zapraszamy!!!

Finał Grand Prix w siatkówce plażowej
III Grand Prix Czechowic-Dziedzice 22-23.08.2020
Finał Grand Prix w siatkówce plażowej
III Grand Prix Czechowic-Dziedzice 22-23.08.2020
Finał Grand Prix w siatkówce plażowej
III Grand Prix Czechowic-Dziedzice 22-23.08.2020
Finał Grand Prix w siatkówce plażowej-plakat