siatkówka drużyna
Bez kategorii

Finał ALS w kategorii Open mężczyzn

30/11/2020

W dniu 27 listopada  zostały rozegrane ostatnie mecze w tegorocznej Amatorskiej Lidze Siatkówki, finały w kategorii Open mężczyzn. W meczu o trzecie miejsce do rywalizacji stanęły drużyny Stars’i i Makowski Team. Mecz dynamiczny, ze zwrotami akcji, pełen emocji, zdobywane punkt był na wagę złota. Każdy z zespołów zagrał po dwa świetne sety i o wszystkim zadecydował tie break, ostatecznie 3-2 wygrywają Stars’i.

STARSI-MAKOWSKI TEAM 3-2 (25-18, 25-20, 23-25, 23-25, 15-10)

STARSI – Paweł Durkalec, Dariusz Janko, Krzysztof Janko, Mirosław Mrózek, Arkadiusz Muras, Krzysztof Wojtyłko, Sebastian Wojtyłko

MAKOWSKI TEAM – Pavlo Holiak, Tomasz Makowski, Krzysztof Pławecki, Tomasz Ryt, Krzysztof Sikora, Wacław Makowski, Ryszard Pysno, Wojciech Sikora, Marek Goleniowski

Mecz finałowy to konfrontacja drużyn Volley Masters i SV Środek. Jak przystało na wielki finał rozgrywany na wysokim poziomie mecz dostarczył zawodnikom dużo emocji. Ostateczny wynik rozstrzygnął czwarty set, drużyna Volley Masters była nie do zatrzymania, w wielkim stylu pokonują SV Środek 3:1

VOLLEY MASTERS – ŚRODEK 3-1 (25-17, 25-16, 29-31, 25-17)

VOLLEY MASTERS – Paweł Żelazny, Michał Gawęda, Kamil Wajdzik, Grzegorz Abramek, Wojciech Kowalski, Krzysztof Abramek, Artur Grzegorzek

ŚRODEK – Marek Stępień, Paweł Mazur, Włodzimierz Włodyka, Adrian Wiewióra, Krzysztof Błachut, Michał Gleindek, Michał Broniszewski

Jako Organizator chcielibyśmy podziękować Pani dyrektor Bożenie Głąbek za możliwość w tym trudnym czasie dokończenia tegorocznej XXVIII edycji ALS, sędziom którzy cały rok pomagali nam przy rozgrywkach, podziękowania dla Tadeusza Bergera, Mirosława Tyc, Grzegorza Bergera oraz Przemysława Kowalskiego. Dziękujemy wszystkim drużynom, bo bez Was tej ligi nie było by.

Chcemy przypomnieć, że dla  każdej  drużyny biorącej  udział w lidze jest przeznaczona nagroda w postaci piłki. Na najbliższym spotkaniu organizacyjnym kapitanom drużyn zostaną przekazane nagrody.