lodowisko i łyżwy
Bez kategorii

Wznowienie działalności lodowiska od 12.02

11/02/2021

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11.02.2021 r. informujemy, że obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (basen i lodowisko) zostają otwarte zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Główne zasady bezpieczeństwa:

– na holu może przebywać jednocześnie maksymalnie 20 osób: pierwszeństwo do wejścia na hol będą miały osoby schodzące z tafli lodowiska po zakończonej jeździe, a osoby chcące wejść na obiekt będą proszone o zaczekanie przed głównymi drzwiami. Prosimy klientów o cierpliwość oraz wyrozumiałość oraz o sprawne i w miarę możliwości szybkie opuszczanie holu (przebieralni)

– na obiekcie lodowiska może przebywać jednocześnie 100 osób

– na terenie całego obiektu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa (również na tafli lodowiska)

Na obiekcie będzie funkcjonowała wypożyczalnia, w której będzie można wypożyczyć łyżwy oraz kaski. Dodatkowo jest możliwość naostrzenia łyżew.

Lodowisko będzie funkcjonowało codziennie w godzinach 10.00-21.00. Obowiązkowa przerwa techniczna będzie w godzinach 14.00-15.00. W przypadku złych warunków atmosferycznych np. intensywne opady śniegu, pracownik techniczny może zdecydować o dodatkowej przerwie technicznej, celem czyszczenia lodowiska. Co ważne użytkownikom w tym czasie zostanie zatrzymany czas jazdy.

Przypominamy o komputerowym systemie obsługi klienta, który obowiązuje na naszym obiekcie. Na wejściu otrzymujemy opaskę z kodem kreskowym. Naliczanie czasu rozpocznie się po przebraniu i przygotowaniu do jazdy oraz zeskanowaniu biletu na bramce wejściowej na lodowisko. Klienci płacić będą za skorzystanie z lodowiska przy wyjściu z obiektu. Jedno wejście obejmuje 60 minut w ramach którego czas przeznaczony jest na  jazdę oraz przebranie po zejściu z lodowiska. Po przekroczeniu czasu system będzie naliczał dopłatę minutową zgodnie z cennikiem. Będzie również istniała możliwość wykupienia wejścia na 90 minut jazdy plus 15 minut na przebranie. System ciągłej obsługi klienta pozwala na to, aby każdy mógł dołączyć do jazdy o dowolnej godzinie. Kolejnymi udogodnieniami są wspólny karnet na basen i lodowisko oraz możliwość płatności kartą.