Bez kategorii

II turniej eliminacyjny Grand Prix Czechowic-Dziedzic

16/08/2021

II turniej eliminacyjny Grand Prix Czechowic-Dziedzic w siatkówce plażowej za nami. W sumie na „czechowicki piach” w weekend zawitało do nas 31 par. Sobota była dniem zmagań w kategorii mikst. Po bardzo wyrównanej i zaciętej walce 4 najlepsze pary to:

I miejsce: Adrianna Gaś / Martin Grzybek
II miejsce: Aleksandra Kałużna / Jan Mól
III miejsce: Karolina Gajda / Igor Raciborski
IV miejsce: Sandra Łebek / Mateusz Wikło

W niedzielę, do rywalizacji przystąpili panowie. Na starcie zawodów zameldowało się 15 par. Wysoka temperatura dała popalić wszystkim mimo to każdy mecz, który został rozegrany był niezłym widowiskiem dla oglądających, tego dnia na najwyższym stopniu podium stanęła para Patryk Chmiel i Martin Grzybek.

I miejsce: Patryk Chmiel / Martin Grzybek
II miejsce: Kacper Urbaniak / Przemysław Paliwoda
III miejsce: Bartosz Głowacki / Karol Kania
IV miejsce: Rafał Borkowski / Adam Potempa

Startujemy z zapisami na turnieje finałowe, które zostaną rozegrane 21.08 (kat. Mężczyzn), 22.08 (kat. Mikst). Zapisy trwają do wtorku (17.08) do 23:59,  zgłoszenia przyjmowane są na adres e-mail imprezy@mosirczechowice-dziedzice.pl

UWAGA !!!!

Turnieje finałowe

a) w turnieju finałowym mogą uczestniczyć wyłącznie zawodnicy, którzy brali udział w co najmniej jednym turnieju eliminacyjnym,

b) w turnieju finałowym bierze udział 12 par:

-11 najlepszych par zawodników z 2 turniejów eliminacyjnych

– jedna para z dziką kartą organizatora z zachowaniem warunku określonego w pkt. a,

c) o zakwalifikowaniu się do turnieju finałowego decyduje suma punktów obu zawodników, 

d) skład drużyny – dopuszcza się dokonanie zmian w zespołach a zgłoszenia do turnieju finałowego należy przesłać na adres imprezy@mosirczechowice-dziedzice.pl w nieprzekraczalnym terminie do  17.08 (wtorek).

e) drużyny zakwalifikowane do turnieju finałowego, muszą potwierdzić udział do 20.08.21r. (piątek) do godz.12.00 telefonicznie 796 – 199 – 060. Niepotwierdzenie udziału skutkuje skreśleniem z listy turnieju finałowego i zastąpienie parą z listy rezerwowej. 

f) organizator zakłada listę drużyn rezerwowych w przypadku nie zgłoszenia się zespołu  z pierwszej 11 rankingu finalistów.

ZAPRASZAMY !!!!

nagrodzeni w turnieju siatkówki plażowej
nagrodzeni w turnieju siatkówki plażowej