zwycięskie drużyny
Bez kategorii

SV Środek mistrzami XXIX edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki w kategorii OPEN

11/04/2022

8 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 4 rozegraliśmy ostatnie mecze w tegorocznej Amatorskiej Lidze siatkówki oraz podsumowaliśmy XXIX edycje rozgrywek w kategorii OPEN. O 17.30 jako pierwsi na parkiecie pojawili się zawodnicy z zespołów BEST TEAM oraz STARSI walcząc o III miejsce. Po dobrym i wyrównanym meczu zwycięstwo wywalczyli zawodnicy Best Team wygrywając 2:0 nie oddając żadnego seta przeciwnikom.

Best Team – Starsi 2:0 (25:20, 25:22)

Best Team – Szymon Białek, Marcin Olma, Wojciech Paździora, Mateusz Janus, Jan Machalica, Klaudiusz Englart, Patryk Gruszka, Jakub Gruszka

Starsi – Paweł Durkalec, Dariusz Kóska, Szymon Nowak, Krzysztof Wojtyłko, Sebastian Wojtyłko, Paweł Żelazny, Arkadiusz Muras

O 18:40 rozpoczęła się walka o mistrzostwo pomiędzy zespołami SV ŚRODEK oraz MAKOWSKI TEAM. Jak przystało na wielki finał zawodnicy obu drużyn dostarczyli swoim kibicom wielu pozytywnych emocji. W pierwszych dwóch setach SV Środek był niepokonany, pewna zagrywka, świetne przyjęcie dało dużą przewagę drużynie, w 3 secie Makowski Team walczył do samego końca, walcząc o każdy punkt jednakże zawodnicy SV Środka byli nie do zatrzymania wygrywając też trzeci set i kończąc mecz finałowy z wynikiem 3:0

SV Środek – Makowski Team 3:0 ( 25:17, 25:16, 28:26)

SV Środek – Paweł Mazur, Marek Stępień, Michał Broniszewski, Michał Gleindek, Adrian Wiewióra, Daniel Pawlik, Dominik Świgoń, Włodzimierz Włodyka, Mateusz Kraj, Bartosz Lach, Wojciech Biel

Makowski Team – Wacław Makowski, Tomasz Ryt, Krzysztof Pławecki, Marek Goleniowski, Arkadiusz Kozłowski, Paweł Paszek, Tomasz Makowski, Karol Jantos, Marcin Hanusek, Ryszard Pysno, Wojciech Sikora

Serdeczne podziękowania składamy również dla sędziów którzy cały rok pomagali nam przy rozgrywkach dla: Tadeusza Berger, Mirosława Tyc, Grzegorza Berger, Włodzimierza Włodyki oraz Przemysława Kowalskiego.