powitanie lata
Bez kategorii

Czechowice-Dziedzice powitają lato w Szwajcarskiej Dolinie. Zapraszamy na piknik

22/06/2022

Burmistrz Czechowic-Dziedzic zaprasza na piknik w Parku Szwajcarska Dolina, który powstał na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wydarzenie, mające charakter symbolicznego otwarcia nowego kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego w naszym mieście, odbędzie się w piątek 24 czerwca. Piknikowi na Powitanie Lata będzie towarzyszył Pojedynek o tytuł Super Dzieciaka 2022.

Właśnie od tego, organizowanego cyklicznie turnieju sportowego dla najmłodszych, rozpocznie się piknik na Powitanie Lata w Szwajcarskiej Dolinie. „Aktywna Dolina” z Pojedynkiem o tytuł Super Dzieciaka 2022 Elżbiety Zarębskiej wystartuje o godzinie 15.00.

Oficjalne otwarcie Parku Szwajcarska Dolina, które zaplanowano na godzinę 17.00, odbędzie się natomiast na boisku bocznym MOSiR. Następnie będą się rozpoczynały rozproszone po terenie całego parku, przygotowane z okazji pikniku atrakcje – prezentacje, animacje, pokazy i warsztaty sportowe.

Jak na prawdziwy piknik przystało nie zabraknie urozmaiconej oferty gastronomicznej ze wspólnym pieczeniem kiełbasy przy harcerskim ognisku. Szczegóły na załączonym plakacie.