boisko do siatkówki
Bez kategorii

Terminarz Amatorskiej Ligi Siatkówki 2022/2023

11/10/2022

Do rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki w kategoriach Open oraz Masters zgłosiły się po 4 zespoły i ustalono następujący system rozgrywek:

a)Rywalizujemy systemem każdy z każdym 3 rundy.

b)Po zakończeniu 3 rundy, zespoły z miejsc 3 i 4 zagrają o miejsce 3 a zespoły z miejsc 1 i 2 zagrają mecz finałowy.

c) Każdy mecz w pierwszej rundzie oraz mecz finałowy, rozgrywamy do 3 wygranych setów do 25 pkt.( z przewagą 2 pkt.). Tie-break do 15 pkt.

d)Za zwycięstwo 3:0 i 3:1 zwycięzca otrzymuje 3 pkt a przegrany 0 pkt,
przy wyniku 3:2 zwycięzca otrzymuje 2 pkt a przegrany 1 pkt.

Terminarz XXX edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki:

21.10.2022r. – Kategoria Masters

Godz. 17.30 Makowski Team – Best-ie BB

Godz. 19.00 Vita Stolarhut – SV Środek Old

28.10.2022r. Kategoria Open

Godz. 17.30 SV Środek – Miliardowice Team

Godz.. 19.00 Stars’i – Makowski Team

4.11.2022r.- Kategoria Masters

Godz. 17.30 SV Środek Old – Makowski Team

Godz. 19.00 Vita Stolarhut – Best-ie BB

18.11.2022r. Kategoria Open

Godz. 17.30 Makowski Team – Miliardowice Team

Godz. 19.00 Stars’i – SV Środek 

25.11.2022r. Kategoria Masters

Godz. 17.30 SV Środek Old- Best-ie BB

Godz. 19.00 Makowski Team – Vita Stolarhut

2.12.2022r. Kategoria Open

Godz. 17.30 Miliardowice Team- Stars’i

Godz. 19.00 SV Środek- Makowski Team

09.12.2022r. – Kategoria Masters

Godz. 17.30 Makowski Team – Best-ie BB

Godz. 19.00 Vita Stolarhut – SV Środek Old

16.12.2022r. Kategoria Open

Godz. 17.30 Stars’i – Makowski Team

Godz.. 19.00 SV Środek – Miliardowice Team

13.01.2023r.- Kategoria Masters

Godz. 17.30 SV Środek Old – Makowski Team

Godz. 19.00 Vita Stolarhut – Best-ie BB

03.02.2023r. Kategoria Open

Godz. 17.30 Stars’i – SV Środek 

Godz. 19.00 Makowski Team – Miliardowice Team

10.02.2023r. Kategoria Masters

Godz. 17.30 SV Środek Old- Best-ie BB

Godz. 19.00 Makowski Team – Vita Stolarhut

17.02.2023r. Kategoria Open

Godz. 17.30 SV Środek- Makowski Team

Godz. 19.00 Miliardowice Team- Stars’i

24.02.2023r. – Kategoria Masters

Godz. 17.30 Makowski Team – Best-ie BB

Godz. 19.00 Vita Stolarhut – SV Środek Old

03.03.2023r. Kategoria Open

Godz. 17.30 SV Środek – Miliardowice Team

Godz.. 19.00 Stars’i – Makowski Team

10.03.2023r.- Kategoria Masters

Godz. 17.30 SV Środek Old – Makowski Team

Godz. 19.00 Vita Stolarhut – Best-ie BB

17.03.2023r. Kategoria Open

Godz. 17.30 Makowski Team – Miliardowice Team

Godz. 19.00 Stars’i – SV Środek 

24.03.2023r. Kategoria Masters

Godz. 17.30 SV Środek Old- Best-ie BB

Godz. 19.00 Makowski Team – Vita Stolarhut

31.03.2023r. Kategoria Open

Godz. 17.30 Miliardowice Team- Stars’i

Godz. 19.00 SV Środek- Makowski Team

14.04.2023r.  Kategoria Masters

mecz o 3 miejsce

mecz finałowy

21.04.2023r. Kategoria Open

mecz o 3 miejsce

mecz finałowy