zdjęcia dzieci na podium
Bez kategorii

XIX Bieg śladami ks. Józefa Londzina – podsumowanie, wyniki, galeria

24/10/2022

W sobotę 22 października, na terenie obiektu lekkoatletycznego im. Henryka Puzonia w Zabrzegu odbył się „XIX bieg śladami ks. Józefa Londzina”, który wchodzi w skład cyklu biegowego „Biegiem po zdrowie”.

Celem imprezy jest uczczenie pamięci Patrona Szkoły Podstawowej w Zabrzegu ks. Józefa Londzina oraz popularyzacja masowych biegów przełajowych wśród dzieci , młodzieży i dorosłych.

Na starcie biegu pojawiło się łącznie 303 zawodników. Najlepsi uczestnicy według regulaminu w swoich kategoriach wiekowych otrzymali dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe. Rada Rodziców zadbała o ciepłą, rozgrzewającą zupę dla wszystkich uczestników biegu. Należy również pamiętać, że zadanie współfinansowane jest z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Czechowice-Dziedzice na lata 2022-2025.

Organizatorem biegu był Urząd Miejski w Czechowicach – Dziedzicach, Sołectwo Zabrzeg, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Londzina w Zabrzegu, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Zabrzegu.

Organizatorzy składają podziękowania wolontariuszom z MKS Czechowicach-Dziedzicach oraz wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej im. Ks. J. Londzina w Zabrzegu za pomoc w przeprowadzeniu imprezy. Pragniemy również przypomnieć, że Sponsorem głównym cyklu „ Biegiem po zdrowie” jest firma LOTOS Terminale.

Najbliższym biegiem z cyklu biegowego „Biegiem po zdrowie” będzie „XXX Bieg Niepodległości”, który odbędzie się 11 listopada na Stadionie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach na który wszystkich serdecznie zapraszamy. Pragniemy poinformować, że po ostatnim biegu na naszej stronie internetowej https://mosirczechowice-dziedzice.pl i profilu FB udostępniona zostanie klasyfikacja generalna całego cyklu biegowego. Jednocześnie informujemy, że najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni na uroczystej Gali, która odbędzie się 24.11.2022 (czwartek) o godzinie 16:00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Wyniki:

https://input.com.pl/mosir/wyniki/2022/XIX-Bieg-sladami-ks.-Jozefa-Londzina.pdf

Klasyfikacja generalna:

https://klasyfikacja.mosir.com.pl/_kategorie_wiekowe.php