dzieci na podium
Bez kategorii

XXX Bieg Niepodległości – biegi dzieci oraz bieg na 10 km – podsumowanie, wyniki, galeria

14/11/2022

W piątek 11 listopada na terenach stadionu MOSiR odbył się XXX Bieg Niepodległości, który wchodzi w skład cyklu biegowego „Biegiem po zdrowie”.

O godzinie 10:30 wystartowały biegi dzieci. Na starcie biegu pojawiło się łącznie 342 zawodników w 9 kategoriach wiekowych. W poszczególnych kategoriach, zgodnie z regulaminem wręczono nagrody a każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy dyplom.

O godzinie 13:00 na ulice naszego miasta wybiegli zawodnicy, którzy rywalizowali w biegu na 10 km. Bieg odbył się pod patronatem burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta. Start biegu został poprzedzony rozgrzewką oraz wspólnym odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego. Na mecie zameldowało się 433 biegaczy. Zwycięzca biegu głównego został mieszkaniec naszej Gminy Bartosz Jarczok. Wśród kobiet zwyciężyła Aneta Suwaj.

W imieniu Organizatorów XXX Biegu Niepodległości, Grupy Biegowej Rozbiegamy to Miasto oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, dziękujemy wszystkim sponsorom, partnerom, wolontariuszom MKS Czechowice-Dziedzice oraz RYTM i każdej osobie zaangażowanej w organizację tego niesamowitego wydarzenia.

Sponsorami XXX Biegu Niepodległości byli:

Abłażewicz Stomatologia Chirurgia Stomatologiczna Implantologia, LOTOS Terminale, Media Target, FollowMe GUITAR – Learn & play, POLPLAST, Papier i Spółka, Express Bus, Dolniak Kamieniarstwa, PSB Mrówka/Cyroń, Adrem-higiena.pl, COS OPO Zakopane, Instalbud Janosz, SEVLE, Poczta Polska, FollowMe BHP, ZYGMA – Okna Drzwi Bramy Rolety, FIZJOMED,  Carbo Asecura S.A., Kofeina Czechowice-Dziedzice, Well Fitness, Szkoła Tańca Mandla, BURGER-KING, Hewalex, Energia ze Słońca, Czanieckie Makarony

W załączniku przedstawiamy wyniki biegu dzieci:

https://input.com.pl/mosir/wyniki/2022/XXX-Bieg-Niepodleglosci.pdf

W załączniku poniżej przestawiamy klasyfikację generalną biegu dzieci:

https://klasyfikacja.mosir.com.pl/_kategorie_wiekowe.php

Link do wyników biegu na 10 km:

https://time-sport.pl/results/wyniki-11-11-2022-xxx-bieg-niepodleglosci/

Link do galerii zdjęć lub kilka zdjęć biegu na 10 km:

https://wyniki.bieg-niepodleglosci.pl/foto-galeria/?fbclid=IwAR2-3dkalbXF7kF9HL8TkaxPWt2EXZ8boFt4HuGpYSyzdOzJ38INeyWVpLQ