boisko do siatkówki
Bez kategorii

Amatorska Liga Siatkówki – 25 listopad

28/11/2022

W dniu 25.11.2022 w Szkole Podstawowej nr 4 w Czechowicach- Dziedzicach została rozegrana kolejna tura rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki w kategorii Masters.

W pierwszym meczu spotkały się drużyny SV Środek Old z Best-ie BB. Pierwsze dwa sety Oldzi wygrali dosyć szybko i nie zdawało się , żeby mecz się nie zakończył w trzech setach. Okazało się, że nie. Bestie dostali jakby drugie życie i kolejne 2 sety wygrali oni. Ostatecznie z tej konfrontacji zwycięsko wyszli siatkarze ze Środka wygrywając 3:2.

SV Środek Old- Best-ie BB 3:2 (25:14, 25:11, 13:25, 17:25, 15:12)

SV Środek OLD– Damian Czarnecki, Sławomir Świgoń, Włodzimierz Włodyka, Andrzej Głąbek,     Łukasz Oleksa, Dariusz Janko, Tadeusz Zimnoch, Roman Polok, Dariusz Kóska, Rafał Szczypka,    Marcin Pieczora

Best-ie BB– Adam Mszyca, Zbigniew Palonek, Krzysztof Ożgo, Marek Krupski, Paweł Zoń, Aleksander Biegun, Krzysztof Hyrlik

Drugi mecz to konfrontacja pomiędzy drużynami Makowski Team z Vita Stolarhut. To spotkanie również było bardzo zacięte ale szala zwycięstwa przeszła na stronę Makowskich, którzy wygrali mecz 3:1.

Makowski Team- Vita Stolarhut 3:1 (25:18, 20:25, 25:20, 25:23)

Makowski Team– Wacław Makowski, Tomasz Cielecki, Sławomir Karwacki, Marek Kasztura, Marek Podsiadło, Ryszard Pysno, Wojciech Sikora, Jacek Zimny

Vita Stolarhut– Tomasz Kuźma, Paweł Piątek, Leszek Binda, Marcin Bułka, Anita Iwanek, Adam Tlałka, Paweł Brańka

Kolejna tura: 02.12.2022 Kategoria Open