boisko do siatkówki
Bez kategorii

Amatorska Liga Siatkówki – 9 grudzień

12/12/2022

W dniu 09.12.2022 odbyła się ostatnia tura tegorocznych rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki  drużyn w kategorii Masters.

W pierwszym meczu spotkały się drużyny Makowski Team z Best-ie BB. Po pierwszych dwóch dosyć szybkich setach wygranych przez Best-ie nastąpił kryzys w ich grze skutkiem czego trzeci set należał do Makowskich. Czwarty set był na pograniczu, każda z drużyn popełniała błędy ale w ostateczności mniej ich popełniła drużyna Bestii, która po ciężkim boju wygrała z Makowskimi 3:1.

Best-ie BB- Makowski Team 3:1 (25:16, 25:17, 17:25, 25:23)

Best-ie BB– Marcin Tomalski, Adam Mszyca, Maciej Walczak, Krzysztof Ożgo, Tomasz Kowalski, Marek Krupski, Aleksander Biegun, Krzysztof Hyrlik

Makowski Team- Adam Błotko, Sławomir Karwacki, Tomasz Krawczyk, Wacław Makowski, Marek Podsiadło, Ryszard Pysno, Wojciech Sikora, Jacek Zimny, Martyna Makowska- Kuśnierz

W następnym spotkaniu skonfrontowały się drużyny Vita Stolarhut z SV Środek Old. I w tym meczu dwa pierwsze sety były szybkie wykonane przez Środek ale w trzecim zawodnicy ze Stolarhut zaczęli wywierać presję na przeciwników, którzy zaczęli popełniać więcej błędów. „Środkowi” jednak zachowali zimną krew i wygrali w ostateczności 3:0.

SV Środek Old- Vita Stolarhut 3:0 (25:8, 25:18, 25:23)

SV Środek Old– Sławomir Świgoń, Włodzimierz Włodyka, Andrzej Głąbek, Łukasz Oleksa, Adam Prończuk, Roman Polok, Dariusz Kóska, Marcin Pieczora

Vita Stolarhut– Henryk Hutyra, Tomasz Kuźma, Paweł piątek, Anita Iwanek, Adam Tlałka, Paweł Brańka