boisko do siatkówki
Bez kategorii

Amatorska Liga Siatkówki- 3 marzec

06/03/2023

W dniu 3 marca 2023 odbyła się następna tura rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki w kategorii Open.

W pierwszym meczu na przeciwko siebie stanęły drużyny SV Środek z Miliardowice Team. Po pierwszych dwóch błyskawicznie wygranych setach przez zawodników ze „Środka” wydawałoby się, że zwycięstwo jest już na wyciągnięcie ręki. Na skutek kontuzji jednego z zawodników  trzeci set  Środek zaczął grać w piątkę, co spowodowało, że Miliardowice zaczęli nadrabiać punkty, skutkiem czego ten set należał do nich. Jednakże w czwartym secie to siatkarze ze Środka wykazali się większym opanowaniem i ostatecznie wygrali 3:1.

SV Środek- Miliardowice Team 3:1 (25:11, 25:15, 18:25, 25:20)

SV Środek- Łukasz Stawowski, Dominik Świgoń, Jakub Laszczak, Adam Mika, Paweł Mazur, Artur Kowalczyk

Miliardowice Team- Paulina Daniluk, Dariusz Jabłoński, Stanisław Bieńko, Krzysztof Janusz, Marek Ćmok, Jakub Kaczmarek, Maciej Kozok, Dawid Gibor, Arkadiusz Ćmok

Drugie spotkanie to konfrontacja ekip „Makowski Team”  z drużyną „Stars’i”. Mecz o dużym znaczeniu  ponieważ zwycięzca w istotny sposób przybliży się do wejścia do finałów tegorocznej ligi. Obydwie drużyny było mocno zmotywowane ale większą determinacją wykazali Makowscy, którzy popełnili mniej błędów i wygrali 3:1.

Makowski Team- Stars’i 3:1 (25:23, 30:28, 12:25, 25:17)

Makowski Team- Karol Jantos, Tomasz Makowski, Paweł Paszek, Krzysztof Pławecki, Tomasz Ryt, Krzysztof Sikora, Ryszard Pysno, Wojciech Sikora, Wacław Makowski

Stars’i- Paweł Durkalec, Krzysztof Wojtyłko, Sebastian Wojtyłko, Mariusz Jałocha, Krzysztof Janko, Damian Kozłowski, Paweł Żelazny, Mateusz Pawlik