dzieci na podium1
Bez kategorii

XXVI Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR – podsumowanie, wyniki, galeria

24/04/2023

W sobotę 22 kwietnia, na terenie stadionu MOSiR odbył się „XXVI Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR”, który wchodzi w skład cyklu biegowego „Biegiem po zdrowie”. Celem imprezy jest popularyzacja masowych biegów przełajowych wśród społeczeństwa oraz promocja aktywnego spędzania czasu wolnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Na starcie biegu pojawiło się łącznie 247 zawodników w 12 kategoriach wiekowych. W poszczególnych kategoriach, zgodnie z regulaminem wręczono: medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

„XXVI Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR” był pierwszą imprezą biegową wchodzącą w skład Cyklu Biegowego, który w tym roku liczy 6 biegów. Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego etapu, którym będzie XIX Bieg Patrona miasta św. Andrzeja Boboli

Organizatorem biegu był Urząd Miasta w Czechowicach – Dziedzicach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Miejski Klub Sportowy w Czechowicach-Dziedzicach. Zadanie finansowane jest również z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Czechowice-Dziedzice.

Organizatorzy składają podziękowania wolontariuszom z MKS Czechowicach-Dziedzicach.

Wyniki:

https://input.com.pl/mosir/wyniki/2023/XXVI-Bieg-o-Puchar-Dyrektora-MOSiR.pdf

Klasyfikacja generalna:

https://klasyfikacja.mosir.com.pl/kategorie_wiekowe.php

plakat- cykl biegowy 2023