dzieci na podium
Bez kategorii

XIX bieg Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli – podsumowanie, wyniki, galeria

15/05/2023

W sobotę 13 maja, na terenie stadionu MOSiR odbył się „XIX bieg Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli”, który wchodzi w skład cyklu biegowego „Biegiem po zdrowie”. Celem imprezy jest popularyzacja masowych biegów przełajowych wśród społeczeństwa, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz profilaktyka uzależnień.

Na starcie biegu pojawiło się łącznie 272 zawodników w 12 kategoriach wiekowych. W poszczególnych kategoriach, zgodnie z regulaminem wręczono: medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

„XIX bieg Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli” był drugą imprezą biegową wchodzącą w skład Cyklu Biegowego, który w tym roku liczy 6 biegów. Kolejnym etapem będzie “XXVII Bieg Olimpijczyka” na który już serdecznie zapraszamy.

Organizatorem biegu był Urząd Miasta w Czechowicach – Dziedzicach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Miejski Klub Sportowy w Czechowicach-Dziedzicach.

Zadanie finansowane jest również z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Czechowice-Dziedzice.

Organizatorzy składają podziękowania wolontariuszom z MKS Czechowicach-Dziedzicach.

Wyniki:

https://input.com.pl/mosir/wyniki/2023/XIX-Bieg-sw-Andrzeja-Boboli.pdf

Klasyfikacja generalna:

https://klasyfikacja.mosir.com.pl/kategorie_wiekowe.php?v

plakat- cykl biegowy 2023