półkolonie na sportowo 2023
Bez kategorii

WAŻNE!!! Komunikat dotyczący zapisów

12/06/2023

Szanowni Państwo – Miłośnicy wakacyjnego wypoczynku z MOSiR

Jesteśmy pod dużym pozytywnym wrażeniem odbioru przez Państwa naszej wakacyjnej oferty zajęć dla dzieci, w ramach programu Półkolonie na sportowo 2023 r.

Z przykrością informujemy, że system nie był w stanie obsłużyć tak dużego ruchu w jednym momencie, co było efektem wielokrotnych interakcji użytkowników w tym samym czasie (m.in. rezerwacje w tych samych sekundach), gdzie system musiał na bieżąco monitorować dostępność wydarzeń.

Między godziną 7:00 a 7:40 odnotowano rekordowe obciążenie uniemożliwiające prawidłowe działanie systemu, co skutkowało nieprawidłową pracą funkcji koszyka oraz nieprawidłową inicjacją rezerwacji. W efekcie, jeśli użytkownik nie zwrócił na to uwagi mógł wysłać niekompletne, bądź puste zgłoszenie, które system ignorował.

W związku z licznymi uwagami oraz problemami technicznymi związanymi z siecią, jak również mając na uwadze zachowanie dostępności do naszej oferty przez wszystkich zainteresowanych, informujemy o anulowaniu w systemie wszystkich dzisiejszych rezerwacji i wznowieniu zapisów wracając do tradycyjnej formy stacjonarnej.

Zapisy na akcję Półkolonie na sportowo dla wszystkich chętnych rozpoczną się 19 czerwca o godzinie 7:30 na stadionie MOSiR.

Szczegóły przekażemy w kolejnym komunikacie.

Za utrudnienia wynikłe w zaistniałej sytuacji przepraszamy. Mamy nadzieję, że dzisiejsze doświadczenie pozwoli nam udoskonalić i zmodernizować wprowadzony system.