zdjęcie-oferta pracy
Bez kategorii

OFERTA PRACY

01/09/2023

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH ZATRUDNI  PRACOWNIKA NA STANOWISKU  KONSERWATORA / PRACOWNIKA OBSŁUGI  NA OBIEKTACH MOSiR: BASEN, KRYTY I OTWARTY / LODOWISKO / BOISKA

WYMAGANIA:

– wykształcenie minimum zawodowe, umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku konserwatora;
– prawo jazdy kat. B
– umiejętność pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– wykonanie wszelkich prac konserwatorskich i porządkowych, prac związanych z przygotowaniem obiektów do sezonu oraz prac remontowych i modernizacyjnych;
– obsługa pojazdu – rolby oraz traktorka z przyczepą;
– obsługa urządzeń takich jak : kosiarka, kosa odśnieżarka i piła spalinowa;
– obsługa imprez sportowych;
– wykonywanie prac fizycznych związanych z zagospodarowaniem terenów zieleni.

WYMAGANE DOKUMENTY:

– CV (z dotychczasowym stażem pracy)
– kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadanych dodatkowych uprawnień;
– oświadczenie kandydata (własnoręcznie podpisane) o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu  rekrutacji.

OFERUJEMY:

– stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
– terminowe wypłaty wynagrodzenia
– nagrody jubileuszowe
– wsparcie socjalne (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
– ubezpieczenie grupowe

Aplikacje  należy  składać  mailowo do dnia 08.09.2023r.  na  adres:
administracja@mosirczechowice-dziedzice.pl
z  dopiskiem:  „REKRUTACJA  NA STANOWISKO KONSERWATORA” lub osobiście w biurze kierownika Krytej Pływalni „Wodnik”, ul. Legionów 145, Czechowice-Dziedzice.

Dodatkowe informacje pod numerem 796 199 707