Bez kategorii

Amatorska Liga Siatkówki – 3 listopad

07/11/2023

3 listopada 2023 odbyła się następna kolejka rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki.

W pierwszym meczu na przeciwko siebie stanęły drużyny SV Środek z Makowski Team. Zawodnicy ze „Środka” szybko zdobyli przewagę w grze i nie oddali jej aż do końca meczu.

SV Środek- Makowski Team 3:0 (25:17, 25:8, 25:18)

SV Środek– Łukasz Stawowski, Dominik Świgoń, Jakub Laszczak, Artur Kowalczyk, Daniel Pawlik, Bartłomiej Lach;

Makowski Team– Wojciech Sikora, Arkadiusz Kozłowski, Marcin Hanusek, Marek Kasztura, Artur Nawracki, Ryszard Pysno, Tomasz Krawczyk, Marek Podsiadło, Sławomir Karwacki;

Drugie spotkanie to konfrontacja ekip z kategorii Masters „Makowski Team” i „Best-ie BB.

Od początku meczu Bestie były bardzo zmotywowane do ostrej walki z Makowskimi, co spowodowało, że 2 pierwsze sety należały do nich. Niestety sił jednak nie starczyło na 3 set i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Bileszczan.

Best-ie BB- Makowski Team 2:1 (25:14, 25:19, 16:25)

Best-ie BB– Marek Krupski, Adam Mszyca, Wojciech Targosz, Krzysztof Ożgo, Jacek Kula, Paweł Zoń, Marcin Tomalski;

Makowski Team– Tomasz Krawczyk, Wojciech Sikora, Marek Podsiadło, Ryszard Pysno, Marek Kasztura, Sławomir Karwacki, Martyna Makowska- Kuśnierz, Jacek Zimny;

Do ostatniej rozgrywki w tym dniu przystąpiły również drużyny z „Mastersów”:                  SV Środek Old i Anita Team. Co prawda SV Środek Old wygrał ten mecz 3:0  jednak musiał się napracować ponieważ przeciwnicy skutecznie stawiali opór, nie starczyło to jednak aby osiągnąć zwycięstwo.

SV Środek Old- Anita Team 3:0 (25:18, 25:21, 25:22)

SV Środek Old– Damian Czarnecki, Łukasz Oleksa, Roman Polok, Adam Prończuk, Sławomir Świgoń, Włodzimierz Włodyka, Tadeusz Zimnoch, Marcin Pieczora, Rafał Szczypka

Anita Team– Anita Iwanek, Adam Tlałka, Paweł Piątek, Sylwester Węglewski, Jarosław Burzyński, Bartosz Jakubiec;