boisko do siatkówki
Bez kategorii

Amatorska Liga Siatkówki – 17 listopad

21/11/2023

W piątek 17.11.2023 w Szkole Podstawowej nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach zostały rozegrane kolejne mecze Amatorskiej Ligi Siatkówki.

W pierwszym spotkaniu naprzeciwko siebie stanęły drużyny „Miliardowice Team” i „Gandalf”. Obie drużyny nie miały dnia do gry. Zarówno jedna jak i druga drużyna popełniała wiele błędów, szczególnie w zagrywce. Finalnie jednak mniej tych błędów było po stronie Miliardowic, które wygrały z Gandalfem 2:1.

Miliardowice-Team – Gandalf 2:1 (25:17, 25:20, 25:19)

Miliardowice Team- Paulina Daniluk, Jakub Kaczmarek, Mateusz Jabłoński, Dawid Cibor, Dariusz Jabłoński, Marek Ćmok, Filip Czauderna, Arkadiusz Ćmok, Bartłomiej Głombek, Maciej Kozok, Marek Bieńko, Mateusz Borgieł;

Gandalf- Dawid Krawczyk, Mateusz Więcek, Klaudia Wróbel, Michał Pawłuszkiewicz, Maciej Łękawa, Robert Bodzek, Oskar Jakubiec;

W następnym meczu rywalizowały ze sobą ekipy w kategorii Masters: SV Środek Old i Best-ie BB. To na pewno nie był dobry dzień dla „Bestii”. Nic im nie wychodziło i bardzo szybko zaliczyli porażkę.

SV Środek Old – Best-ie BB 3:0 (25:16, 25:9, 25:16)

SV Środek Old- Łukasz Oleksa, Adam Prończuk, Sławomir Świgoń, Włodzimierz Włodyka, Tadeusz Zimnoch, Dariusz Kóska, Rafał Szczypka, Sebastian Piotrowski;

Best-ie BB- Adam Mszyca, Wojciech Targosz, Krzysztof Ożgo, Tomasz Kowalski, Zbigniew Palonek, Marcin Tomalski;

Trzecie spotkanie to starcie drużyn „Anita Team” z „Makowski Team”. Zawodnicy z „Anity” od razu wzięli się do pracy i szybko wygrali 2 pierwsze sety. W ostatnim jednak jakby „powietrze z nich zeszło”, a wiedząc , że mają mecz wygrany oddali ostatni set przeciwnikom.

Anita Team – Makowski Team 2:1 (25:16, 25:15, 19:25)

Anita Team – Anita Iwanek, Adam Tlałka, Paweł Piątek, Sylwester Węglewski, Jarosław Burzyński, Bartosz Jakubiec, Tomasz Gawron.

Makowski Team – Wacław Makowski, Tomasz Krawczyk, Wojciech Sikora, Marek Podsiadło, Ryszard Pysno, Marek Kasztura, Sławomir Karwacki, Martyna Makowska-Kuśnierz.