lodowisko mosir
Bez kategorii

2.12- otwarcie lodowiska

01/12/2023

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w sobotę 2 grudnia zostanie otwarte lodowisko.

Na obiekcie będzie funkcjonowała wypożyczalnia, w której będzie można wypożyczyć łyżwy oraz kaski. Dodatkowo jest możliwość naostrzenia łyżew.

Lodowisko będzie funkcjonowało codziennie w godzinach 09.00-20.00. Obowiązkowa przerwa techniczna będzie w godzinach 14.00-15.00. W przypadku złych warunków atmosferycznych np. intensywne opady śniegu, pracownik techniczny może zdecydować o dodatkowej przerwie technicznej, celem czyszczenia lodowiska. Co ważne użytkownikom w tym czasie zostanie zatrzymany czas jazdy.

Przypominamy o komputerowym systemie obsługi klienta, który obowiązuje na naszym obiekcie. Na wejściu otrzymujemy opaskę z kodem kreskowym. Naliczanie czasu rozpocznie się po przebraniu i przygotowaniu do jazdy oraz zeskanowaniu biletu na bramce wejściowej na lodowisko. Klienci płacić będą za skorzystanie z lodowiska przy wyjściu z obiektu. Jedno wejście obejmuje 60 minut w ramach którego czas przeznaczony jest na  jazdę oraz przebranie po zejściu z lodowiska. Po przekroczeniu czasu system będzie naliczał dopłatę minutową zgodnie z cennikiem. Będzie również istniała możliwość wykupienia wejścia na 90 minut jazdy plus 15 minut na przebranie. System ciągłej obsługi klienta pozwala na to, aby każdy mógł dołączyć do jazdy o dowolnej godzinie. Kolejnymi udogodnieniami są wspólny karnet na basen i lodowisko oraz możliwość płatności kartą.

W środę 6.12 w godzinach 16-17:30 zapraszamy na spotkanie mikołajkowe wypełnione atrakcjami dla najmłodszych.

Podczas ferii zimowych zaplanowano również uruchomienie szkółki łyżwiarskiej dla dzieci.

Cennik lodowiska w załączniku.