wośp
Bez kategorii

32. finał WOŚP i “Sportowa Sobota”

23/01/2024

W tym roku Czechowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje wraz z MOSiR-em “Sportową Sobotę”. W ramach wydarzenia w sobotę 27 stycznia odbędą się 4 wydarzenia.

W ramach “Sportowej Soboty” odbędą się turnieje piłki nożnej dla dzieci, piłki nożnej halowej OPEN “Gramy dla WOŚP”, maraton pływacki “Na Fali z WOŚP” oraz “Disco na lodzie dla WOŚP”.

Program i szczegóły “Sportowej Soboty”:

9:00 – 16:00 Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci w Szkole Podstawowej nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach

9:00 – 16:00 Turniej Piłki halowej OPEN Gramy dla WOŚP w Szkole Podstawowej nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach

Obowiązują zapisy. Aby zgłosić swój udział wystarczy wysłać e-mail na adres bielskaliga6@gmail.com oraz w temacie wpisać “Turniej WOŚP”. Ilość miejsc jest ograniczona. Organizator, który jest Bielska Liga Szóstek, pobiera wpisowe – minimum 50 zł, które przekażą do puszki sztabu WOŚP Czechowice-Dziedzice.

9:00 – 16:00 Maraton Pływacki “Na Fali z WOŚP” na czechowickim basenie “WODNIK”

Zgłoszenie uczestnictwa w maratonie następuje poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej i przekazanie jej organizatorom. Kartę można odebrać w dniu wydarzenia obok kasy krytej pływalni “Wodnik” w godzinach od 9.00 do 12.00.

Impreza ma charakter otwarty. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych – dzieci, młodzież oraz dorosłych – o ile nie posiadają przeciwwskazań do pływania. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział pod opieką i na odpowiedzialność prawnego opiekuna. Koszt wstępu na basen dla uczestników maratonu będzie wynosił dowolną kwotę, która zostanie przekazana do puszki WOŚP umieszczonej przy kasie basenowej.

Uczestnik, który zechce brać udział w wydarzeniu, będzie pływał maksymalnie 40 minut.

17.00 – 20.00 – disco na lodzie dla WOŚP na lodowisku MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach

Impreza z DJ Krzysztof Sieracki. Strefę gastronomiczną zapewni Warownia Pszczyńskich Rycerzy. Bilet wstępu na lodowisko to dowolna kwota, którą będzie można wrzucić do puszki WOŚP. Będzie istniała możliwość odpłatnego wypożyczenia łyżew.

plakat WOŚP- sportowa sobota