piknik rowerowy
Bez kategorii

Piknik Rowerowy – 30 czerwca 2024 r.

17/06/2024

W środę 19 czerwca ruszają zapisy na Piknik Rowerowy, który odbędzie się w ostatnią niedzielę czerwca.

Zgłoszenia przyjmowane będą w recepcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Legionów 145 od środy 19 czerwca do piątku 28 czerwca w godzinach 7:00 – 15:00 oraz w sobotę  29 czerwca od godziny 9:00 do 12:00

Opłata startowa wynosi: 20 zł – osoba dorosła, 10 zł – dziecko.

W ramach opłaty startowej uczestnik otrzyma: talon na posiłek, kartę  wybraną przez uczestnika  z zaznaczonymi punktami kontrolnymi do których uczestnik zobowiązany jest dotrzeć oraz wejście na Kąpielisko.

Organizator nie zapewnia koszulek.

Natomiast odbędzie się konkursu na „Najstarszą koszulkę Rajdu Rowerowego”. Proponujemy start w koszulce z rajdu z poprzednich lat. Spośród osób, mających „Stare” koszulki i oczywiście, którzy brali udział w Pikniku będzie rozlosowana nagroda.

Zasadą pikniku jest to, że nie ma wspólnego startu. Startujemy indywidualnie z dowolnie wybranego miejsca. Organizator wyznaczył punkty kontrolne, na których każdy uczestnik musi potwierdzić swoją obecność pobierając potwierdzenia na danym punkcie. Dostępne są 3 trasy.

Organizator w zależności od typu trasy wyznaczył, które punkty trzeba zaliczyć. Kolejność zaliczenia punktów kontrolnych jest dowolna. Punkty kontrolne będą działać w godz. od 10:00 do 13:30

Meta Pikniku znajduje się na tzw.: „MOSIR-ku” przy Kąpielisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie trzeba dotrzeć do godz. 14:00.