XXII Bieg Śladami ks. Józefa Londzina – za nami!
W minioną sobotę odbył się XXII Bieg Śladami ks. Józefa Londzina, organizowany w ramach cyklu „Biegiem Po Zdrowie 2025”. Na linii mety zameldowało się aż 529 zawodników – od naszych najmłodszych Super Smyków, po doświadczonych zawodników. Tak liczna frekwencja przerosła nasze oczekiwania i po raz kolejny pokazała, że bieganie w naszym regionie cieszy się ogromną popularnością. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, pozytywną energię i sportową atmosferę!
Na biegaczy czekała kolejna, szósta już część wyjątkowej medalowej układanki, która niebawem zostanie uzupełniona o ostatni element. Pogoda jak na koniec października dopisała idealnie, tworząc doskonałe warunki do rywalizacji i rekreacji.
Wyniki:
https://input.com.pl/mosir/wyniki/2025/XXII-Bieg-sladami-ks.-Jozefa-Londzina.pdf
Wstępne, nieoficjalne wyniki klasyfikacji generalnej są już dostępne. Prosimy o ich weryfikację i ewentualne uwagi – można je przesyłać na adres: imprezy@mosirczechowice-dziedzice.pl
Klasyfikacja generalna:
https://klasyfikacja.mosir.com.pl/kategorie_wiekowe.php?v=mld
Fotorelacja:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1408392314624541&set=pcb.1408396044624168
Podziękowania
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia:
pracownikom MOSiR Czechowice-Dziedzice,
całej społeczności Szkoły Podstawowej w Zabrzegu,
zawodnikom MKS Czechowice-Dziedzice – sekcja lekkoatletyczna.
Wydarzenie zostało współfinansowane z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.
Dziękujemy także naszym Sponsorom i Partnerom:
🏆 Sponsor Główny Cyklu – Grupa Unimot
🤝 Partnerzy: Martes Sports, PSB Mrówka Czechowice-Dziedzice, KFC Polska, input.com.pl, PixariMedia – Filmowanie, Media Target
Przed nami już ostatni bieg tegorocznego cyklu „Biegiem Po Zdrowie 2025” – Bieg Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada 2025 r.
Więcej informacji już wkrótce, zapraszamy do śledzenia naszych social mediów i wspólnego świętowania na sportowo!