zdjęcie turniej siatkarski
Bez kategorii

Amatorska Liga Siatkówki – 23 luty

26/02/2024

W dniu 23.02.2024 odbyły się kolejne rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki. W pierwszym meczu naprzeciwko siebie miały stanąć drużyny „Anita Team” i „Bartek”. Niestety drużyna Anity zdziesiątkowana licznymi kontuzjami zawodników poddała mecz i wycofała się z rozgrywek.

W następnym meczu rywalizowały ze sobą drużyny „SV Środek”  i „Stars’i”. W tym starciu lepsi okazali się zawodnicy ze Środka, którzy po pierwszym przegranym secie  zmotywowali się i ostatecznie oni wyszli z tego starcia ze zwycięstwem.

SV Środek – Stars’i 2:1 (21:25, 25:16, 25:16)

SV Środek: Paweł Mazur, Artur Kowalczyk, Wojciech Biel, Łukasz Stawowski, Dominik Świgoń, Adam Mika, Michał Gleindek, Mateusz Kraj;

Stars’i – Sebastian Wojtyłko, Krzysztof Wojtyłko, Paweł Durkalec, Szymon Nowak, Paweł Żelazny, Mariusz Jachowicz, Damian Kozłowski;

W trzecim spotkaniu tego dnia skonfrontowały się drużyny Makowski Team i Miliardowice Team. Dla tych drużyn był to ostatni mecz rundy zasadniczej, który decydował o wejściu do rozgrywek play off. Dla Makowskich tylko zwycięstwo 3:0 dawało możliwość kontynuacji gry natomiast dla Miliardowic wystarczyło ugrać 1 seta. Mimo wielkiej mobilizacji Makowskich i wygranej 2:1 niestety nie udało się im ostatecznie przejść do kolejnej fazy gier.

Makowski Team – Miliardowice 2:1 (25:23, 20:25, 25:21)

Makowski Team: Tomasz Ryt, Krzysztof Sikora, Wojciech Sikora, Marek Kasztura, Artur Nawracki, Ryszard Pysno, Marek Goleniowski, Paweł Paszek, Tomasz Krawczyk;

Miliardowice Team: Paulina Daniluk, Jakub Kaczmarek, Mateusz Jabłoński, dariusz Jabłoński, Stanisław Bieńko, Marek Bieńko, Marek Ćmok, Arkadiusz Ćmok, Filip Czauderna, Bartłomiej Głombek;